alondrad467
alondrad467
03-09-2021
Mathematics
contestada
Need answer plzzzzzzzzzzzzz
Respuesta :
justrock20244
justrock20244
03-09-2021
Answer:
6-x
Step-by-step explanation:
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 84+ )
Otras preguntas
Brand XYZ dog food costs $36 for 15 pounds of dog food . What is the cost per pound?
Hey! Can you help me?
I want to be famous to shuffling men who smile while crossing streets, sticky children in grocery lines, famous as the one who smiled back. I want to be famous
Does the number triple 5, 6, and 8 represent the lengths of sides of a right triangle? Explain. Will give Brainliest
help me plzzzzzzzzzzzzzz
Okay so I had a science test yesterday. it was important and determines what I need to learn before the STAAR test. well my teachers goal for me was to make a 5
Please please help!! i’m being timed
Jackson has a sprinkler that rotates in a circle with a 6 foot radius. What is the approximate area that Jackson can expect the sprinkler to cover? A. 37.68 f
The image illustrates a building with a green roof - a roof that is covered in living vegetation. Why would a society use this sustainable practice? A. It reduc
PLZ HELP PPPLLLLLZZZZ HELP ITS OVER DUE PPPPPPPPPPPLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLZZZZZZZZZZZ