Wolfie679
Wolfie679
02-02-2017
Mathematics
contestada
plzzzz help asap lost ten u gain it asap
Respuesta :
crazykid1
crazykid1
02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35
Answer Link
xphenomx
xphenomx
02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 41+ )
Otras preguntas
The distance between town X and town Y is 124 kilometres and a car uses 25 litres of petrol to make the journey. after the engine has been tuned, fuel consumpti
Can someone help me please
Please answer correctly !!!! Will mark Brianliest !!!!!!!!!!!
I need help with this please
Pls help me with this!!!!!!!!!
What is copyright and why is it important? Select all that apply. Copyright is a form of intellectual property law that protects original works of authorship. C
Write one hundred twenty-one and twenty-one thousandths in decimal notation.
[tex]3 \sqrt{12} [/tex]
Name a cause and effect for each of the following: Deforestation cause: Deforestation effect: Desertification cause: Desertification effect: Urbanization c
Read the sentences carefully. What do you think they mean? God created life, but He did so using natural processes which are open to scientific investigation. S