cupcakegirl12345
cupcakegirl12345
04-03-2017
Mathematics
contestada
Unit cost $6 for 10 pens
Respuesta :
KermitTheRebelFrog
KermitTheRebelFrog
04-03-2017
10 pens are six dollars.
Answer Link
Аноним
Аноним
04-03-2017
The answer is .60
or 60 cents.
$6 divided by 10 = .60 or 60 cents
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 59+ )
Otras preguntas
Which sentence contains a verb in the simple past tense? A. She has obeyed her father. B. She obeys her father. C. She obeyed her father. D. She had obeyed her
What impression of Macbeth does this passage give? a. Macbeth is merciless and disloyal to his king and fellow soldiers. b. Macbeth is ambitious and will do any
Mansa Musa was the famed emperor of A. Mali. B. Songhai. C. Fulani. D. Ghana.
Write 176 out of 800 as a percentage
12 letter that has to do with farming
why did the Crown pass so-called Intolerable Acts
( Please Help) The northern portion of Canada is covered by boreal forests, which are characterized by A) Replanted rows of oak trees. B) thickly grown rain
Im so hopeless no one can answer my homework question and its due tommorow :( How much pressure is exerted when air is being compressed?
if y=45 when x=15 find x when y=15
The end of immigration quotas in the 1960s led to